Pyramída Gold
Ako to začalo ?
Pyramída Gold
Môj záujem o pyramídy sa objavil v mojom detstve. Bol som ešte malý chlapec, keď som videl dokumentárny film o egyptských pyramídach . To, čo som videl a počul ma úplne očarilo. S obdivom som pozeral na tie päťtisíc rokov staré stavebné majstrovské diela.
pyramída, pyramid, egyptské pyramíd, egyptské pyramídy
Hnala ma túžba, aby som sa dozvedel čo najviac o tých nadčasových pyramídach , o konštrukciách pyramíd . S nadšením som bádal, kto a za akým účelom postavil tie obrovské pyramídy ? Prečítal som každú správu, knihu, každý článok o pyramídach . S nadšením som sa snažil pochopiť a rozlúštiť tajomstvá starovekých pyramíd .
Pozbieral som nespočetne mnoho informácií. Tak som sa dozvedel, že v starovekom Egypte pre faraónov postavili gigantické náhrobné pomníky, takzvané pyramídy , do ktorých uložili balzamované telá zosnulých. Dozvedel som sa aj to, že strava uložená v pyramíde sa nepokazila. Neživé telá malých zvierat uložené vo vnútri pyramídy ani po mnoho rokoch nemali nepríjemný zápach, totiž boli zmumifikované. Z informácií o pyramídach som sa dozvedel, že majú aj liečivý účinok . Neutíchajúcou túžbou po poznaní sa mi podarilo nakaziť aj môjho mladšieho brata. Náš záujem o pyramídy sa nezmenšil ani v dospelosti.
V roku 1991 sme s mojim mladším bratom založili stolársku firmu. Z nášho nadšenia o pyramídy prišiel v roku 1996 veľký nápad: „ DREVENÁ PYRAMÍDA “, teda pyramída vyhotovená z dreva . Na prvé počutie sa môže zdať, že takáto konštrukcia je príliš komplikovaná, že „ naložili sme si príliš veľa “, ale nakoľko v rodine my sme už 3. generácia stolárov a máme za sebou prax, preto sme sa do toho bez obáv pustili. Naša odvaha bola úspešná.
drevená pyramída, pyramída vyhotovená z dreva
O našich produktoch sme dostali pozitívnu spätnú väzbu od používateľov
  • znížené reumatické sťažnosti
  • zlepšené alergické príznaky
  • niekoľkí používajú aj na liečenie nádorových ochorení
  • atď. ...
Aj viacerí odborníci, osoby zaoberajúce sa s parapsychológiou sa vyjadrili o nás pochvalne. Bolo publikované nespočetne mnoho článkov o našej činnosti, z ktorých pár môžete prečítať tu. Časom sme sa stali známymi a uznanými v celom štáte. Úspešnosť našich výrobkov najlepšie potvrdzuje fakt, že za uplynulých 21 rokov sme z nich predali viac tisíc kusov. V blízkej budúcnosti plánujeme oboznámiť s blahodarnými účinkami pyramídovej terapie celú Európu. Chceli by sme dosiahnuť, že ak nie všetci sa môžu dostať k pyramídam, tak aspoň naše pyramídy sa dostali ku každému.